Youtube
Akademia Twórczej Zabawy "A Kuku!"
Instagram

Urodziny z Klaunem

2-3 godzin energetycznych i zabawnych klaunowych konkursów z nagrodami, pląsów. Każdy dzieciak dostanie wiele kolorów zaczarowanych baloników. Podczas imprezy pokaz czarowania baloników (twistowanie) malowanie twarzy, dużo pozytywnych emocji. Bańki mydlane - duuuuże i małe :-) Wspomnienia gwarantowane. Kolorowo, konfettowo, zabawnie. Klaun Dżonik to gwarancja świetnej imprezy!

Urodziny z panem Globusem

Polska – Europa – Świat
Dzieci dowiedzą się, że Kanał Sueski nie jest kanałem na kablówce odkryją czy Hel unosi się nad Bałtykiem oraz jakie pieniądze leżą pod Warszawą. Szalona podróż po świecie z kilkoma przystankami... Piranie w Puszczy amazońskiej, samba w Rio de Janeiro, spotkanie z Eskimosami na Alasce!

Urodziny PIRACKIE

Pirackie urodziny z Piratem DŻONYM
A hoj kamraci!
A hoj morskie opowieści!
Na naszej łajbie zapewniamy:
Zagadkowa ośmiornica Hela!
Poszukiwanie skarbu...
Malowanie morskich tatuaży!
Bitwa morska!
Młodzi – bądźcie przygotowani na więcej!

Urodziny WOJSKOWE

Animator wręcza każdemu uczestnikowi małą buteleczkę z bańkami do zabawy, po czym wraz z dziećmi puszcza małe i duże baniole. Dodatkowo uruchamiana jest bańkowa maszyna, z której wylatują duże ilości mydlanych bąbelków. Bańkową kąpiel urozmaicają 3– 4 konkursy na wesoło. Wariant możliwy jedynie na świeżym powietrzu. Niezbędny dostęp do prądu (220V).

Urodziny z Baloniarzem

Animator w koszulce firmowej zorganizuje balonowe SHOW! Wszyscy uczestnicy imprezki otrzymają ciekawe, nietuzinkowe balony. Żyrafa? Motylek? Biedronka? Kosmiczny miecz? Wodny karabin? Wiele, wiele więcej… Animator przeprowadzi również podstawowy warsztat nauki kręcenia balonów dla najmłodszych.

Urodziny z Indiańskim Wodzem Woo

Indiańska wioska zaprasza na urodzinowe spotkanie w indiańskim kręgu. Wypuścimy w powietrze znaki dymne! To będzie informacja, że dzieje się najlepsza impreza w okolicy! Na koniec spalimy fajkę pokoju na znak super urodzin! Strzelanie z łuku, tworzenie pióropuszów, znaki ognia, wody i powietrza!

Urodziny z KOWBOJEM

Szeryf miasta zaprasza na urodziny w stylu western! Załóżcie ostrogi, czyście kopyta i rozgrzejcie rewolwery! Szeryf nie pozwoli nikomu na nudę. Energiczne konkursy i zabawy dla kowbojów i kowbojek: ujeżdżanie byka, strzał w dziesiątkę, łapanie na lasso.

Urodziny Czarodziejskie

Jeśli Twoje dziecko lubi rysować, malować, rzeźbić, tańczyć lub marzy bliższym kontakcie z praktycznym tworzeniem zaplanuj dla niego artystyczne przyjęcie urodzinowe! To będzie hit dla solenizanta i jego gości! "Artystyczne urodziny" to wyjątkowa okazja stworzenia niezapomnianego prezentu urodzinowego swojemu dziecku. Malowanie obrazu na sztaludze? Rzeźba w glinie? Przestrzenne kolaże? A może wspólne graffitti stworzone przez wszystkich gości?

Urodziny z inżynierem Dybsonem

Podczas zabawy dzieci spróbują swoich sił w budownictwie. Zamek? Samolot? Rakieta? Czemu nie! Dzięki dedykowanym dla dzieci narzędziom i za sprawą kreatywnego inżyniera Państwa dzieci stworzą niesamowitą budowlę i będą się przy tym świetnie bawić i ... uczyć :-)